WAGO Corporation
Producto No:
289-131
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PCB FOR SELF-ASSEMBLY; WITH 8 MO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$43.852
$43.852
10
$38.39805
$383.9805
25
$36.73878
$918.4695
50
$35.55375
$1777.6875
100
$34.368625
$3436.8625
250
$32.472482
$8118.1205
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 40°C |
| Voltage - Rated | 250VAC/DC |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Control Side Cable Retainer | - |
| Series | - |
| Current Rating (Per Contact) | 3 A |
| Length | - |
| Mfr | WAGO Corporation |
| Features | - |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Package | Box |
| Positions / Poles | 8 |
| Control Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Width | 1.673" (42.50mm) |