Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
28B0375-310
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FERRITE CORE SOLID
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Impedance @ Frequency | 169Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 0.200" Dia (5.08mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | 28B |
| Type | Round |
| Length | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.375" Dia (9.53mm) |
| Package | Tray |