28R0965-100
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
28R0965-100
Descripción:
FCCRIB,SLD,BB,CLNO
Guía del usuario
Series 28R
Impedance @ Frequency 123Ohm @ 100MHz
Length 0.472" (12.00mm)
Inner Dimension 0.787" W x 0.019" H (20.00mm x 0.50mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 0.965" W x 0.197" H (24.50mm x 5.00mm)