Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
28R0965-100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FCCRIB,SLD,BB,CLNO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | 28R |
| Impedance @ Frequency | 123Ohm @ 100MHz |
| Length | 0.472" (12.00mm) |
| Inner Dimension | 0.787" W x 0.019" H (20.00mm x 0.50mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.965" W x 0.197" H (24.50mm x 5.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |