28R2000-200
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
28R2000-200
Descripción:
FERRITE CORE 252 OHM SOLID
En stock : 504
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Impedance @ Frequency 252Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 1.600" W x 0.079" H (40.60mm x 2.00mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Solid
Series 28R
Type Flat
Length 1.102" (28.00mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 2.000" W x 0.480" H (50.80mm x 12.20mm)