28S2827-210
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
28S2827-210
Descripción:
FERRITE CORE 120 OHM CLIP
Guía del usuario
Impedance @ Frequency 120Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.669" W x 0.037" H (17.00mm x 0.94mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Clip Together (Order Qty 2=1 Assembly)
Series 28S
Type Flat
Length 0.473" (12.01mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 0.827" W x 0.157" H (21.00mm x 3.99mm)