29F0318-1SR-10
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
29F0318-1SR-10
Descripción:
FERRITE BEAD 119 OHM 6SMD 3LN
En stock : 11547
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 119 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.190" L x 0.177" W (4.83mm x 4.50mm)
Height (Max) 0.165" (4.19mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 29
Package / Case 6-SMD, Flat Leads
Number of Lines 3
Current Rating (Max) 6A