Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
29F0318-1SR-10
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FERRITE BEAD 119 OHM 6SMD 3LN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.4795
$2.4795
10
$2.14035
$21.4035
25
$1.6264
$40.66
50
$1.54071
$77.0355
100
$1.36952
$136.952
250
$1.283944
$320.986
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Impedance @ Frequency | 119 Ohms @ 100 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.190" L x 0.177" W (4.83mm x 4.50mm) |
| Height (Max) | 0.165" (4.19mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 29 |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Number of Lines | 3 |
| Current Rating (Max) | 6A |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |