Tamura
Producto No:
2DU180506MR01
Fabricante:
Paquete:
Module
Lote:
-
Descripción:
(ROHM: BSM120D12P2C005)
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$143.925
$143.925
10
$131.93125
$1319.3125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Input Type | - |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 500ns, 500ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | SiC MOSFET |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Tamura |
| Channel Type | Independent |
| Package | Bulk |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 8V |
| Base Product Number | 2DU180506 |