Infineon Technologies
Producto No:
2EDF9275FXUMA1
Fabricante:
Paquete:
PG-DSO-16-11
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC IGBT DVR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.23
$3.23
10
$2.9032
$29.032
25
$2.74436
$68.609
100
$2.37842
$237.842
250
$2.25644
$564.11
500
$2.024697
$1012.3485
1000
$1.707578
$1707.578
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 6.5ns, 4.5ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | IGBT, SiC MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-DSO-16-11 |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A, 8A |
| Series | EiceDriver™ |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 20V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Channel Type | Independent |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 650 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Logic Voltage - VIL, VIH | -, 1.65V |
| Base Product Number | 2EDF9275 |