Tamura
Producto No:
2QG010DDC11N
Fabricante:
Paquete:
Module
Lote:
-
Descripción:
GATE DRIVER FOR2MBI1800XXG170-50
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$165.87
$165.87
20
$165.3
$3306
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 500ns, 500ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | IGBT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 43A, 43A |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 13V ~ 28V |
| Mfr | Tamura |
| Channel Type | Independent |
| Package | Tray |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.5V, 3.3V |
| Base Product Number | 2PG010 |