2R5TAE220M9
Panasonic Electronic Components
Producto No:
2R5TAE220M9
Descripción:
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
En stock : 26388
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code D2E
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series POSCAP™ TA
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 220 µF