SCHURTER Inc.
Producto No:
3-135-539
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PWR ENT RCPT PANEL QC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.6735
$8.6735
50
$6.29755
$314.8775
100
$4.807
$480.7
500
$3.5739
$1786.95
1000
$3.32196
$3321.96
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 per connection (3) |
| Ingress Protection | IP20 |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 32.50mm x 72.30mm |
| Approval Agency | CCC, cULus, VDE |
| Termination | Quick Connect - 0.189" (4.8mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | 4750 |
| Panel Thickness | 0.059" (1.50mm) |
| Connector Style | - |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | Light Pipe |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Box |
| Switch Features | - |
| Fuse Holder, Drawer | - |