300WF020
NTE Electronics, Inc
Producto No:
300WF020
Descripción:
RES CHAS MNT 20 OHM 10% 300W
En stock : 57
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Composition Ceramic
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.130" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 20 Ohms
Series -
Power (Watts) 300W