Phoenix Contact
Producto No:
3031665
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN TERM BLK FEED THRU 10-28AWG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.287
$3.287
10
$3.2015
$32.015
50
$2.9925
$149.625
100
$2.7531
$275.31
250
$2.543606
$635.9015
500
$2.423925
$1211.9625
1000
$2.2743
$2274.3
2500
$1.97505
$4937.625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Positions | 3 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | CLIPLINE STS |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-28 AWG |