30KEHD10BBSDHM
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
30KEHD10BBSDHM
Descripción:
KEH 30A 2S SP DELTA BS 520 VAC
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series KEH-BS
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 30 A