30KPA64A
Littelfuse Inc.
Producto No:
30KPA64A
Descripción:
TVS DIODE 64VWM 104VC P600
En stock : 600
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 291.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.5V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 104V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V