30M2520CT-3
Staco Energy Products Company
Producto No:
30M2520CT-3
Descripción:
MOTORIZED VRBLE TRANSF 560V 30A
Guía del usuario
Series 2500
Type Panel Mount
Input Type Terminals
Size 10.770" L x 8.750" W x 23.460" H (273.56mm x 222.25mm x 595.88mm)
Output Type Terminals
Voltage - Supply 120VAC, 240VAC, 480VAC
Voltage - Output 240VAC, 280VAC, 480VAC, 560VAC
Mfr Staco Energy Products Company
Constant Current Load - Max 30A (8.4kVA)