3125-E-832-AL
RAF Electronic Hardware
Producto No:
3125-E-832-AL
Descripción:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN ALUMIN
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.480" (37.59mm)
Between Board Height 1.250" (31.75mm) 1 1/4"