Hogar / Crystals / 3225S43840BMDALBBEA-TR
minImg
3225S43840BMDALBBEA-TR
HKC
Producto No:
3225S43840BMDALBBEA-TR
Descripción:
CRYSTAL 38.4MHZ -20 ~ +70C 15PF
En stock : 3000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 3000
Guía del usuario
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr HKC
Frequency 38.4 MHz