Hogar / Crystals / 3225S45000BMDAJEGEE-CT
minImg
3225S45000BMDAJEGEE-CT
HKC
Producto No:
3225S45000BMDAJEGEE-CT
Fabricante:
HKC
Descripción:
CRYSTAL 50MHZ -40 ~ +85C 18PF
En stock : 1440
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series 3225SX
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr HKC
Frequency 50 MHz