334P625B3I2T
CTS-Frequency Controls
Producto No:
334P625B3I2T
Descripción:
XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 62.5 MHz