3580T-D-1032-B
RAF Electronic Hardware
Producto No:
3580T-D-1032-B
Descripción:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS5/1
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.571" (14.50mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)