3611T-E-1032-SS
RAF Electronic Hardware
Producto No:
3611T-E-1032-SS
Descripción:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STAINLES
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.636" (16.16mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)