3.6OEFMA63
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
3.6OEFMA63
Descripción:
FUSE CARTRIDGE 63A 3.6KVAC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications -
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 63A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)