3754-A-256-B
RAF Electronic Hardware
Producto No:
3754-A-256-B
Descripción:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3/1
Guía del usuario
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.450" (11.43mm)
Between Board Height 0.375" (9.53mm) 3/8"