37FML1-AAW11B
Grayhill Inc.
Producto No:
37FML1-AAW11B
Descripción:
SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Guía del usuario
Illumination Type, Color LED, Red
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 200mA (AC/DC)
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 5 VDC
Series 37F
Voltage Rating - DC 24 V
Type Piezo, Anti-Vandal
Switch Function Off-Mom
Voltage Rating - AC 24 V