Hogar / Oscillators / 3QHM53D1.0-200.000
minImg
3QHM53D1.0-200.000
Mercury United Electronics, Inc.
Producto No:
3QHM53D1.0-200.000
Descripción:
XTAL OSC SSXO 200.0000MHZ CMOS
En stock : 500
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5
Guía del usuario
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz