3RA21201FA240AP6
Siemens
Producto No:
3RA21201FA240AP6
Fabricante:
Siemens
Descripción:
STARTER DOL S0 3.5-5A 240VAC SCR
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 3.6A
Voltage - Load 690V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 2240 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 240VAC