3RA21201KD240BB4
Siemens
Producto No:
3RA21201KD240BB4
Fabricante:
Siemens
Descripción:
STARTER DOL FB S0 9-12.5A 24VDC
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 11.5A
Voltage - Load 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 7460 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 24VDC