4056AB51K01700
Laird Technologies EMI
Producto No:
4056AB51K01700
Descripción:
GK NICU NRS PU V0 REC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 17.000" (431.80mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.059" (1.50mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.201" (5.10mm)