4246AB51S00548
Laird Technologies EMI
Producto No:
4246AB51S00548
Descripción:
GK SNCU NRS PU V0 REC
Guía del usuario
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 51S
Type Fabric Over Foam
Length 5.480" (139.19mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.051" (1.30mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.091" (2.30mm)