Hogar / Crystals / 445A3XC20M00000
minImg
445A3XC20M00000
CTS-Frequency Controls
Producto No:
445A3XC20M00000
Descripción:
CRYSTAL 20.0000MHZ 16PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz