4692AB22101250
Laird Technologies EMI
Producto No:
4692AB22101250
Descripción:
GK NICU PTAF TPE HB DSH
Guía del usuario
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 221 FOF
Type Fabric Over Foam
Length 12.500" (317.50mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.142" (3.60mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.252" (6.40mm)