Hogar / Oscillators / 500SDAA2M04800ACFR
minImg
500SDAA2M04800ACFR
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
500SDAA2M04800ACFR
Descripción:
XTAL OSC XO 2.0480MHZ SSTL SMD
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10.7mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 20.2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Function Enable/Disable
Series Si500S
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output SSTL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 2.048 MHz