Hogar / Oscillators / 511SCA156M250CAG
minImg
511SCA156M250CAG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
511SCA156M250CAG
Descripción:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS, Dual (Complementary)
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 156.25 MHz