516FEA000260BAG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
516FEA000260BAG
Descripción:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED DUAL F
Guía del usuario
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22 mA
Frequency - Output 1 148.35165MHz, 148.5MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si516
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.052" (1.33mm)