516R16025DTR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
516R16025DTR
Descripción:
2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Base Resonator Crystal
Frequency 16 MHz