Hogar / Oscillators / 520R15IT19M2000
minImg
520R15IT19M2000
CTS-Frequency Controls
Producto No:
520R15IT19M2000
Descripción:
XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±1.5ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Base Resonator Crystal
Frequency 19.2 MHz