526M32025ITR
CTS-Frequency Controls
Producto No:
526M32025ITR
Descripción:
3.2mm x 2.5mm Surface Mount HCMO
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Standby (Power Down)
Series 526
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz