532T32020CTT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
532T32020CTT
Descripción:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Clip
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series 532
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Output Clipped Sine Wave
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz