532T38425DTT
CTS-Frequency Controls
Producto No:
532T38425DTT
Descripción:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Clip
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz