Hogar / Knobs / 5337.2-2.48-1/2X13-E
minImg
5337.2-2.48-1/2X13-E
J.W. Winco
Producto No:
5337.2-2.48-1/2X13-E
Fabricante:
J.W. Winco
Descripción:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
En stock : 960
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Shaft Size 1/2"-13
Color Black
Material Polypropylene
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 5337.2
Type 5 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 1.460" (37.08mm)
Package Box
Diameter 2.480" (62.99mm)