Hogar / Knobs / 5337.2-32-M6-E-DGB
minImg
5337.2-32-M6-E-DGB
J.W. Winco
Producto No:
5337.2-32-M6-E-DGB
Fabricante:
J.W. Winco
Descripción:
FIVE-LOBED KNOB, PLASTIC
Guía del usuario
Shaft Size M6
Color Yellow
Material Polypropylene
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 5337.2
Type 5 Arm
Mfr J.W. Winco
Style Clamping
Features -
Height 0.910" (23.11mm)
Package Box
Diameter 1.260" (32.00mm)