534CB000500DG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
534CB000500DG
Descripción:
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
Guía del usuario
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75 mA
Frequency - Output 1 25MHz, 50MHz, 66.666MHz, 100MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 88mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Series Si534
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Height 0.071" (1.80mm)