Hogar / Oscillators / 545BBA50M0000CCG
minImg
545BBA50M0000CCG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
545BBA50M0000CCG
Descripción:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 121mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si545
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Output LVDS
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz