Hogar / Oscillators / 549AAAC000112BCGR
minImg
549AAAC000112BCGR
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
549AAAC000112BCGR
Descripción:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; ANY F
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 153mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si549
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz