54F14/B2A
Rochester Electronics, LLC
Producto No:
54F14/B2A
Paquete:
20-LCCC (8.89x8.89)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
54F14 - Inverter, F/FAST Series,
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Max Propagation Delay @ V, Max CL 13ns @ 5V, 50pF
Logic Type Inverter
Mounting Type Surface Mount
Input Logic Level - Low 0.5V
Product Status Active
Supplier Device Package 20-LCCC (8.89x8.89)
Series 54F
Package / Case 20-CLCC
Input Logic Level - High 2.5V
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Number of Inputs 6
Mfr Rochester Electronics, LLC
Features Schmitt Trigger
Number of Circuits 6
Package Bulk
Current - Output High, Low 1mA, 20mA