Hogar / Oscillators / 565AAA700M000ACG
minImg
565AAA700M000ACG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
565AAA700M000ACG
Descripción:
XTAL OSC VCXO 700.0000MHZ LVPECL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 83mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 170mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 700 MHz