Hogar / Oscillators / 565FAA100M000CCG
minImg
565FAA100M000CCG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
565FAA100M000CCG
Descripción:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 83mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 155mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS, Dual (In-Phase)
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz