57-9D-600-2
NTE Electronics, Inc
Producto No:
57-9D-600-2
Descripción:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5.4W
En stock : 190
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Polarization Positive Center
Operating Temperature -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Jack, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency cURus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension -
Product Status Active
Current - Output (Max) 600mA
Series -
Power (Watts) 5.4 W
No Load Power Consumption -
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 9V
Mfr NTE Electronics, Inc
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC