Hogar / Oscillators / 571AMA001971DG
minImg
571AMA001971DG
Skyworks Solutions Inc.
Producto No:
571AMA001971DG
Descripción:
XTAL OSCILLATOR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±12ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 130mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Series Si571
Type VCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V